Sélección de Bodega Malbec

Onze prijs:

37,50

Doña Paula Seleccion de Bodega Malbec
Dit is de uitblinker van de Bodega. Een stevige en sappige malbec waarvan de druiven selectief met de hand worden geplukt. De wijn rijpt wel 20 maanden op eiken houten vaten en dat proef je!

Wijnhuis
Doña Paula is een Argentijns wijnhuis dat gericht is op het vervaardigen van premium wijnen. Alle druiven die voor hun wijnen gebruikt worden komen uitsluitend uit hun eigen wijngaarden. Deze zijn gelegen in de beste gebieden van Mendoza, daar waar Doña Paula de maximale terroirexpressie weet te behalen. Het wijnhuis is gevestigd in Ugarteche in de bekende regio Luján de Cujo, onderdeel van de Mendoza wijnregio. Het is een gebied dat bekend staat om zijn malbecwijnen van hoge kwaliteit.

Kenmerken

  • Naam:Sélección de Bodega Malbec
  • Jaar:2018
  • Soort wijn:Rood
  • Druivensoort:Malbec
  • Smaak:Krachtig intens
  • Land:Argentinië
  • Gebied:Mendoza
  • Wijnhuis:Doña Paula
  • Inhoud:0,75 liter
  • Prijs:€ 37.50
Categorie:

Beste klant,

We willen jullie laten weten dat Wijnhuis Ten Bilt de komende tijd geopend is. Mochten jullie vanwege het coronavirus de deur niet uit kunnen of willen kunt u uw bestelling doorgeven via info@besteljewijn.nl, we bezorgen de komende periode voorlopig tot en met 30 juni gratis in de regio Haarlem/Velsen vanaf 6 flessen. Bestellen via de webshop kan natuurlijk ook.

Hartelijke groet,
Team Wijnhuis Ten Bilt/ Besteljewijn.nl